Комбінат малоповерхового домобудівництва

Про КМД «Камбіо»

Надійний партнер

Виробництво сучасних будівельних матеріалів та систем для домобудування, благоустрою територій

Синергія вертикально інтегрованого холдингу

Підприємство є частиною великої сім'ї, Промислово-будівельна група «Камбіо-Інвест»

Адміністративний корпус

Проектний відділ

Виробничі дільниці

Виробництво ЗБВ

Сучасна будівельна лабораторія

Формувальна ділянку

Гіпсова ділянка, макетна майстерня

Криті складські приміщення

Виробнича ділянка “HESS”

Виставковий комплекс

Торговий зал

Музей бетону

Будівельна кафедра

Комбінат малоповерхового домобудівництва «Камбіо» входить до складу Промислово-будівельної групи «Камбіо-Інвест». На базі підприємства організований процес з розробки та виробництва сучасних будівельних матеріалів для малоповерхового і котеджного домобудівництва.

Ряд великих підприємств в різних сегментах будівельної галузі, що виконують повний спектр робіт,
а саме: видобуток корисних копалин, виробництво будівельних матеріалів, проектування і укладання
промислового дорожнього покриття, виконання будівельно-ремонтних робіт, запуск нових IT-проектів
об'єднує ПБГ «Камбіо-Інвест».

Ми у соціальних мережах:

Виробничий персонал​

Виробничий персонал​

Клієнт-менеджери

Архітектори-дизайнери

Конструктори-розробники

КОЛЕКТИВ КМД «КАМБІО»
ЦЕ БІЛЬШЕ 300 ОСІБ

Лідерські позиції на ринку КМД «Камбіо» зберігаються протягом 20 років

ВИРОБНИЧІ ПОТУЖНОСТІ КОМБІНАТУ ДОЗВОЛЯЮТЬ ЗАКРИТИ:
Виробничі потужності Комбінату, наявність широкої номенклатури виробів, що виробляються, дозволяють забезпечити матеріалами весь перелік будівельних робіт: від фундаменту і комунікацій до благоустрою прибудинкової території і дизайнерських рішень в інтер'єрі.
600000
м² на рік промислового покриття
5000
м² на рік підпірних стін
40000
м² на рік високоякісного житла
45
км вентиляційних каналів
22000
м.п. стрічкового фундаменту

На базі комбінату «Камбіо» є великий вибір виробництва від піску, фундаменту, бетону, до повного циклу будівництва, дизайну в будинку, прикрашання прибудинкової території. Увесь наявний асортимент можете переглянути у розділі «Каталог», ціни на продукцію знайдете у розілі «Прайси».

Основні види діяльності:

 • Виробництво ЗБВ;
 • Сухі будівельні суміші;
 • Виготовлення металоконструкцій;
 • Модульна блокова система;
 • Універсальні підпірні системи;
 • Система домобудівництва повного циклу;
 • Виробництво фігурних елементів мощення;
 • Перевалка інертних вантажів і будматеріалів;
 • Виробництво дорожніх і стінових матеріалів.
 • Малі архітектурні форми, вазони;
 • Збірні системи огорож;
 • Каміни, спіральні погреби для вина, кострища.

Історія КМД «Камбіо»

з 1998 - по сьогодні

1998-1999

ЗАСНУВАННЯ КОМБІНАТУ

ТОВ «Камбіо» створено 13 лютого 1998 року з метою запуску програми з виробництва та випуску сучасних будівельних матеріалів з бетону. Потужності підприємства і автоматизація виробництва відповідно до сучасних технічних стандартів дозволили запропонувати клієнтам продукцію найвищої якості.

Розвиток Комбінату

У цей період активно триває будівництво виробничих цехів і складів, благоустрій території. Завдяки високим стандартам якості незмінно продовжує рости клієнтська база комбінату.

2000-2002

Тротуарна плитка

Розпочато виробництво тротуарної плитки литним способом в пластикових формах. Це інноваційне підприємство для південного регіону України. Тротуарна плитка комбінату «Камбіо» стає кращим вибором по співвідношенню якості і ціни для регіонального бізнесу.

HESS RH 250

Запущено в дію одну з перших в Україні ліній з виробництва фігурних елементів мощення за технологією напівсухого вібропресування HESS RH 250. Освоєння комбінатом технологій світового стандарту виводить компанію в Україні на лідируючі позиції.

2007-2008

HESS RH600-2VA

Відбувається покупка нової лінії виробництва фігурних елементів мощення за технологією напівсухого вібропресування HESS RH600-2VA. Лінія дозволяє скоротити витрати, підвищити швидкість виробництва і значно збільшити кількість продукції, що випускається, в день, підвищуючи при цьому якісні показники.

Каменні мощення

TOB «Камбіо» вперше в Україні виготовляє і застосовує штучні камені мощення (ПКМ, ФЕМ) для дорожнього покриття на території «Трансінвестсервіс» в порту м. Южне. Переваги даного виду покриття роблять його ідеальним для благоустрою територій з високим ступенем навантаження.

2010-2013

ТМ Красивий Двір

Реєстрація торгової марки «Красивый двор» для виробництва вазонів з полімербетону. Це один з важливих елементів декору прибудинкових територій, який виходить на новий рівень якості завдяки новітнім технологіям комбінату «Камбіо».

TM KambiBlock

TOB «Камбіо» вперше в Україні виготовляє і застосовує штучні камені мощення (ПКМ, ФЕМ) для дорожнього покриття на території «Трансінвестсервіс» в порту м. Южне. Переваги даного виду покриття роблять його ідеальним для благоустрою територій з високим ступенем навантаження.

2014-2015

TM ODESBETON та інші напрямки

Розширення цехів і полігонів для виробництва нових ексклюзивних залізобетонних виробів торгової марки ODESBETON. Виробничі потужності компанії дозволяють надавати клієнтам всі необхідні їм будівельні матеріали і консультації висококласних фахівців комбінату «Камбіо».

Додатково було створено низку нових напрямків під наступними брендами: ТМ TetStone, ТМ KambiLED, ТМ Screen. Додатково розширився асортимент продукції Комбінату малоповерхового домобудівництва «Камбіо», ТМ WoodLine, ТМ Красивый двор.

TM TET HOME

Створення першої в Україні інноваційної системи домобудування-конструктора ТМ Tet Home. Домобудівництво по системі ТМ Tet Home охоплює всі будівельні процеси - від прокладання інженерних мереж до благоустрою території. Виробництво необхідних матеріалів реалізовано на базі Комбінату малоповерхового домобудівництва «Камбіо».

2016-2017

TM Empire LOFT

Поява нового бренду TM Empire LOFT - сучасні предмети домашнього інтер'єру в стилі «LOFT», які приносять до будинку атмосферу унікальності винятковості деталей.

TM PATIO LUX

PATIO LUX - Це серії виробів, які покликані підвищити якість Вашого життя в заміському будинку, створити в ньому справжній затишок і комфорт. Каміни, спіральний погріб, винні шафи і аксесуари.

За роки свого існування КМД «Камбіо» створив та втілив у життя багато проєктів, з нашим портфоліо Ви можете ознайомитися у розділі «Об'єкти».