Нашими шановними гостями стала делегація на чолі з Му Юйчуном, президентом Асоціації традицій та культури Китаю, він же президент Всеукраїнської Федерації боротьби Шуайцзяо, головний консультант Одеської обласної Федерації Ушу.
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/aZhckPbUmYfAVp72zjXaalx5nlbRlWI1nPI1V5du.jpeg)
Му Юйчунь незвичайна людина, яка глибоко розуміє основи бойового мистецтва, володіє стилями ушу, різними методиками цигун. Повсякденно використовує традиційний масаж, голковколювання, іцзін, феншуй.
Гості з цікавістю ознайомились з експозицією Музею Бетону, з новою кафедрою, щиро радіючи, що підприємство всебічно розвивається, ділячись своїми знаннями з усіма бажаючими.
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/OnWJSavObC7gThEUpuGEUgu8GIMeTf0vZD4w47Xe.jpeg)
Вироблена продукція особливо зацікавила і привела в захват: стільки різноманітних брендів і технологічних рішень зосереджено на одному підприємстві, що по праву займає лідируючі позиції на будівельному ринку України. Гості були вражені можливостями підпірних систем TМ «KambiBlock», а також улаштуванням винного льоху ТМ «PATIO LUX», насилу повірили, що «дерев’яний» стіл і стільці від ТМ «WoodLine», насправді з бетону.
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/3oNarnCLeQoQ34YBWcqgEAQt1qoAOtxCxTGGkwzm-1.jpeg)
Майстер Му Юйчунь порадів можливостям КМД «Камбіо», побажавши подальшого розвитку і процвітання.