Події

Перша шкільна екскурсія пройшла в Музеї Бетону. Малюнки кольоровим піском від TM «COLORMIN»

Настав час літніх канікул, школярі звільнилися від уроків, і проводять свій час з користю. Сьогодні наш Музей бетону відвідала перша шкільна екскурсія учнів одеської загальноосвітньої школи № 41 І-ІІІ ступенів. Крім цього, учнів провели цікавими куточками нашого підприємства, познайомили з виставкою, лабораторією і показали кафедру.

Як провести дозвілля на літніх канікулах, провести час з користю, подумати про вибір професії, або просто пізнавально провести час, напевно знають наші екскурсоводи. Музей Бетону на території підприємства відкриває широкі можливості і знайомить з будівельними матеріалами.

Саме на такій екскурсії вперше побувала група з 15 учнів 1-7 класів 41 школи м.Одеси. Дітки змогли не тільки ознайомитися з музейними експонатами, а й доторкнутися до сучасних бетонних виробів, які виробляє підприємство. Таким чином, виставка оживила і дала наочне уявлення про матеріал і варіантах його застосування. Щоб перевіряти міцність бетонних виробів, на підприємстві є власна атестована лабораторія, яку школярам також вдалося відвідати.

Родзинкою екскурсії став майстер-клас від TM «COLORMIN», що проходив на кафедрі будівельних матеріалів, де дітям дали можливість малювати картини з кольорового піску. Мінерали цього бренду безпечні і призначені для різних сфер застосування, включаючи дитячу творчість і розвиток. Багатогранність використання матеріалу захоплює своїми можливостями.

Працювати з таким матеріалом ще простіше зі спеціальними заготовками, на які нанесено двосторонній скотч і все, що залишається, це правильно підібрати і акуратно «розфарбувати». Вироби своїми руками – не просто розвага, це і користь.

Малюнок, зроблений своїми руками:

  • розвиває дрібну моторику
  • покращує пам’ять і увагу
  • розвиває логіку і образне мислення

Таке заняття привело в захват і захопило юних відвідувачів. Гості залишилися в захваті від проведеного часу, раділи сувенірам, які дісталися їм на пам’ять. Ми раді відвідувачам будь-яких вікових груп і для кожної аудиторії зуміємо провести цікаву екскурсію. Тепер Ви знаєте, що походи в музей можуть бути цікавими і веселими!