Наше підприємство відвідала делегація з 22 осіб – випускники президентського модуля Києво-Могилянської бізнес-школи, представники різного роду бізнесу, які знайомляться з підприємствами України, щоб знаходити інноваційні рішення, вивчати різні способи ведення бізнесу, навчатися і набиратися досвіду.
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/ACg8iuOqgSr5l2BXXq5WUwP7p6RLSLmPuJDGVjhv-1.jpeg)
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/BJGRS8EzR4a9Ix8Ic21TqwKsv7zC89GyH2nXuKjS-2.jpeg)
Гості з цікавістю вивчили наш рід діяльності, виробництво і систему управління, щоб згодом мати можливість застосування їх в своїй практиці. Підприємство зацікавило відвідувачів варіаціями виробленої продукції і повним циклом виробництва.
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/cKempSthEuazPr8nQr0djq9BTf3AlQUM7Gr33jzG.jpeg)
На будівельній кафедрі випускники прослухали доповідь керівника ВТО Булгакової Віталіни на тему: «Інжиніринговий напрямок ПБГ« Камбіо-Інвест »». Також були представлені важливі роботи Департаменту Розвитку. Найбільший інтерес викликав виставковий комплекс, де наочно показані всі можливості підприємства і варіанти застосування виготовляються матеріалів, що виготовляються, а також зібрані готові вироби. Гості залишилися задоволені проведеним часом і отриманим досвідом, надалі планується співпраця.
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/6.jpeg)
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/1.jpeg)
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/2.jpeg)
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/3.jpeg)
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/4.jpeg)
![](https://www.kambio.ua/wp-content/uploads/2024/03/5.jpeg)