Корисно

Укрзалізниця побудує експериментальну платформу для пасажирів за принципом конструктора “Lego”

Філія “Центр будівельно-монтажних робіт і експлуатації будівель і споруд” АТ “Укрзалізниця” в поточному році планує почати будівництво нової експериментальної платформи на остановочном пункті Вишняки, який знаходиться на ділянці Київ-Фастів.

“Експериментальність платформи полягає в тому, що для її зведення будуть потрібні нові залізобетонні конструкції, які до цього жодного разу не використали в будівництві пасажирських платформ. Вони дуже схожі на звичайні стінові фундаменти, але мають у своїй формі певний елемент з’єднання, що дозволяє виробляти монтаж за принципом конструктора Lego “, – пояснив начальник відділу планування та організації будівництва філії АТ УЗ Антон Колесник.

Також повідомляється, що нова платформа буде відрізнятися габаритами. Так, її ширина становитиме 4 м, довжина – 210 м (для зупинки восьми вагонів), а висота в 1,1 м над рівнем головки рейки дасть можливість заходити з платформи відразу в вагон.

Крім того, нова конструкція буде мати пандус для вільного доступу маломобільних груп населення та навіси з лавками для сидіння.

Відзначається, що будівництво планується закінчити в поточному році, проте на терміни можуть впливати як погодні умови, які безпосередньо впливають на технологічні процеси, так і обмеження, пов’язані з карантинними заходами.

За матеріалами – Центр транспортных стратегий