Одеський дитячий садок-ясла №29

Замовник:Одеський дитячий садок-ясла №29
Об'єкт:Одеський дитячий садок-ясла №29
Роботи:

Зведення підпірних стін.

У 2016 році Одеським управлінням капітального будівництва була поставлена задача з капітального ремонту підпірної стіни на території дошкільного навчального закладу «Ясла-сад» № 29, розташованого за адресою: м Одеса, Сабанєєв міст, 2.

Наші інженери спільно з компанією «Екобуд» порівняли різні конструктивні варіанти підпірних стін.

Роботу дитячого садка зупиняти не можна було, тому важливим критерієм при виборі конструкції була швидкість зведення підпірної стіни.

Тому вибір припав на систему «KambiBlock». Швидкість монтажу даної системи в 3 рази перевищила, а кошторисна вартість будівництва була аналогічною в порівнянні з іншими варіантами підпірної стіни.

Підпірні стіни завдовжки 30 м і 20 м були запроектовані і побудовані на пальовій основіі. Верхня будова стін була виконана з блоків «MaxiBlock» марки К-2 і К-3 з вінцевою кришкою КМК-2.

В застінному просторі виконаний дренаж, з відводом води через отвори в тілі нижнього ярусу блоків. Поверх кришки встановлено огорожу з декоративних балясин. Максимальна висота стін становила 4 і 3,1 м від основи до верху.

Застосування нової і не зовсім звичної для нашої країни системи підпірних блоків «KambiBlock», дозволило в стислі терміни зміцнити укіс, що обвалюються, зі старою підпірною стіною, надати території дитячого саду новий привабливий вигляд, а найголовніше - забезпечити безпеку дітей та персоналу дитячого саду.

Адреса:м. Одеса, Сабанєєв міст, 2